Bahar ve yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte evin görünüşünü yenilemek herkesin tercih edeceği deşikliklerdendir. Son yılların modası olan İtalyan Boya (stucco) diğer adıyla venedik sıvası evinizin boyanması için en ideal tercihlerden biridir. İtalyan boya ustası olarak sizlere italyanboyanın gelenekselliğinden gelen en şık boya tasarımlarını en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz. Peki İtalyan boya nedir? İtalyan boya uygulaması nasıl yapılır? 

Geleneksel İtalyan boyanın estetik görünümü ile dekoratif kaplama. Özel uygulama yönteminden elde edilen doğal gölgeler ve paslanmaz çelik mala ile son parlatma aşamasından itibaren, aynı zamanda maksimum hava geçirgenlik sağlar.

Son estetik etkiyi homojen hale getirmek için, İtalyan noya ürününü fırça veya rulo ile uygulayarak alt tabakanın emilimini ayarlamak gerekir. Mükemmel pürüzsüz yüzeylere bir astar tabakası uygulanmalıdır; Mükemmel düzenli olmayan yüzeylerde, substratı uygun bir düzleştirici bileşik ile pürüzsüz hale getirilir ve iki temel katman uygulanır.

Ürün 3 kat halinde uygulanır: Ürünü döşerken hoş olmayan çizgilerin önüne geçmek için yuvarlak kenarlı paslanmaz çelik bir tortu kullanarak uygulanır. Parlaklık, basınçla ve spatula bıçağı ile malzeme arasındaki son tabakadaki temasla sağlandığından, yüzeyin tamamen düz ve çöküntülerden arındırılmış olması gereklidir. Desteğin tamamını kaplayana kadar eşit bir şekilde ilk kat uygulanır; İlk tabakayı kurutduktan sonra (yaklaşık 24 saat) Venedik sıva efektini yaratmaya başlayan ikinci bir tabaka uygulanır. İkinci katmanı (yaklaşık 24 saat) kurutduktan sonra, istenen etkiyi tamamlayan üçüncü bir tabaka uygulanır. Son kat kurumadan önce ürünü tamamen paslanmaz çelikle kaplanır.

Ürünün doğal parlaklığını daha da arttırmak ve arttırmak için, İtalyan boyanın son katını uygulamak mümkündür: dokunma, su itici ve sararma yapmayan kadife.


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta