Dekoratif italyan boya olarak adlandırılan boya çalışması adında anlaşılacağı üzere, İtalyan menşeili dekoratif boya uygulamasıdır. Firmamız bünyesinde travertiono, stucco veneziano, marmarino, cadora, riflessi,marco polo gibi italyan boya uygulamalarının tamamı yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu çalışmalarımızda TEMİZ ÇALIŞMA prensibi ile uygulamalarımızı yapıyoruz. 

İtalyan boyalar bazı çevrelerce mermer görünümlü boya olarakta atfedilmektedir. İtalyan boyalar insan sağlığını olumsuz etkileyen kimyallar içermemektedir. Uzun ömürlü ve zerafet açısından oldukça şık durması en büyük tercih sebebidir. İtalyan boyalar fiyatları uygulanacak yüzeyin metre karesine göre değişkenlik gösterecektir. Hem şıklık hem de sağlık açısından sağladığı avantajlar sayesinde, ödenecek ücreti sonuna kadar hak eden bir üründür.

Memleketimizde İtalyan Boya olarak anılan bu boya çeşidi aslında bir yüzey kaplama malzemesi olarakda söyleyebiliriz.. Çünkü diğer boyalar gibi inceltilip ruloyla çalışma yapılmaz. İtalyan boya denmesinin nedeni gerçekten İtalyada keşfedilip üretilmesidir.  İtalyan boyalar üstün teknoloji kullanılarak üretiliyor. Gerek dekoratif gereksede şık görünümü aynı zamanda antibakteriyel özelliği olması bununla birlikte kolay silinip  temizlenebilmesi tercih edilmesinde en önemli etken olarak göze çarpıyor. 

İtalyan boyanın en kaliteli Si Woll Point tir, daha düşük kaliteli Si San Marko dur. Woll point ıtalyan boyası direk İtalya dan geliyor, parlaklığı en üst düzeydedir, müşteriyi memnun eder ve daha fazla metraj yapar. Diğer ıtalyan boyalara göre kalitesini ikisini yan yana uygulama yaptıktan sonra daha iyi anlarız. Woll point te fiyat verirken rakam müşteriye astronomik geliyor bunun nedeni diğer ıtalyan boyanın fiyatı 350 450 iken woll point in parası 800 850 civarındadır. Herkes güzel olsun, ucuz olsun istiyor ama ucuz boya da kalite düşer, malzeme akustik özelligini yakalayamaz. Örnek olarak A firmasında boyanın kutusu 80 liradır. B firmasında 180 liradır arada uçurum fark var. Her zaman kaliteli malzeme, kaliteli işçilikle yogrulursa süper olur. 

italyan boya ustası italyan boya istanbul italyan boya desenleri italyan boya fiyatları italyan boya örnekleri italyan boya uygulaması italyan boya nedir italyan boya modelleri italyan boya markaları italyan boya renkleri italyan boya metrekare fiyatı de


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta