İstanbul İtalyan Boya Modelleri: İtalyan boya, italyan boya çeşitleri (Travertino, Betonart, Stucco, mermer görünümlü, fayans seramik görünümlü gibi) güçlü bir dekorasyona sahip bir duvar yaratmanızı sağlar. Bu boyanın cazibesi, spatula etkisi olan tablodan kaynaklanan farklı renklerin birbiriyle örtüşen üç boyutlu oyunundaki nüansların formlarıdır. Ferah dekor, italyan boya uygulamasına yıllarını veren firmamız hertürlü italyan boya modelini büyük bir titizlikle duvarlarınıza işler. Profosyenel işçilik hızlı teslimat ve uygun fiyat firmamız tarafından garanti edilir.

Bugün yeni yeni yaygın olarak kullanılsa da İtalyan boya veya alçı boyası tarihi çok eskidir. Bu teknik, tam olarak Venedik'te doğmuştur çünkü sakinleri suya dayanıklı duvar boyama teknikleri aramaktadırlar. Son derece koruyucu, eski binaların iç ve dış cephesi için İtalyan boyanın kullanılması, yapıları tuz saldırılarından o kadar iyi korumuş ve günümüzün orijinal ihtişamının tadını çıkarma noktasına bile gelmiştir. 

Buna ek olarak, İtalyan boya tekniği sadece tüm yüzeyi ve renkleri hoş bir şekilde "hareket ettirmekle kalmaz", duvarları beşinci, mobilya ve mefruşat aksesuarları için renkli ve zarif bir arka plana dönüştürür. Güçlü bir görsel etki yaratın.

 


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta