İstanbul İtalyan Boya Fiyatları Modelleri : İç ve dış duvar dekorasyonu için zamanımızın yeni trendi olan italyan boya! istanbul ve istanbul'un tüm ilçelerine italyan boya m2 fiyatları, italyan boya fiyat listesi, italyan boya modelleri, venedik sıva fiyatları, venedik sıva modelleri gibi hizmetler verilmektedir. Firmamız bünyesinde italyan boya modelerinden;  stucco, veneziano, cadora, marmarino, riflessi, travertiono, marco polo gibi uyguların hepsi mevcuttur. 

İnşaat alanında tadilatla ile uğraşırken, genellikle evinizin duvarlarında, duvarların boyasını özel tekniklerle yapmak gibi değişiklikler yapmak gerekebilir. Orijinal ve özellikle takdir edilen bir mod İtalyan Boya kullanmaktır. İtalyan Boya duvarlar için belirli bir yüzey elde ettiği bir tekniktir. Bu teknikle çeşitli tabakalar bir spatula yardımıyla uygulanır, böylece çeşitli tabakalar rahatlama hissi verir.

İtalyan Boya da bu özel bir etki, yani tıraş kireç, elde etmek için kullanılan ürünlerin bileşimi ile ilgili olarak başka bir şekilde tanımlanabilir kireç sıvası ve kireç macun. Bu isimler kompozisyonundan türetilmiştir: kireç macunu, hava kireci ve su, çıkarılabilir mermer tozu ile karıştırılmıştır. İşlemin sonunda, parlak, pürüzsüz veya yükseltilmiş bir etki elde etmek mümkündür.

İtalyan Boya isminin büyük olasılıkla, çok eski teknikler olsa bile (muhtemelen 5000 yıldan beri İran'da var olmuştu), ülkemizde çok daha sonra varılacağı ve bunun olacağı yerlerden kaynaklandığı söylenmelidir. İtalya da, ilk olarak, süs nedenlerine ek olarak, duvarların rutubetten korunması ve evlerin duvarlarına dokunan denizin yükselmesi için bu tekniğe ihtiyaç duyuldu.


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta