Kağıthane İtalyan Boya Uygulaması : İstanbul kağıt hane ilçesinde Ferah Mekan Dekor olarak stucco, veneziano, cadora, marmarino, riflessi, travertiono, marco polo mermer görünümlü italyan boya uygulamalarının tüm çeşitleri büyük bir titizlik ve ince işçilikle yapılmaktadır. İtalyan boya subazlı kokusuz antibakteriyel bir yapıya sahiptir. Ferah mekan dekor İtalyan boya duvar kaplamaları, iç cephe ve dış cephe İtalyan Dekoratif boyaları,  doğal Venedik sıvaları ve diğer İtalyan boya modelleri konusunda uzman ve tecrübeli bir firmadır.

Her türlü italyan boya modelleri, en uygun m2 fiyatları ve profesyonel ustalık garantisiyle yapılmaktadır. italyan boya m2 fiyatları, italyan boya fiyat listesi, italyan boya modelleri, italyan boya uygulama alanları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iritbata geçin ücretsiz danışmalık hizmetlerimizden faydalanın.

 İtalyan boya tekniği, piyasada, küçük bir oynamayla taklit etmeye izin veren ürünler olsa bile, mükemmel gerçekleşme için belirli beceriler gerektirir. Bu durumda, bir İtalyan Boya finişinin gerçekleştirilmesiyle birlikte fırça ile devam etmek mümkündür, ki bu da kendiniz için yaygın olarak kullanılmaktadır. Basit bir panelden duvara uygulanabilen belirli ürünleri kullanmakla ilgilidir. Harç ahşaptan alçıpanlara kadar birçok yüzeyde uygulanabilir, önemli olan bu yüzeyin kusursuz ve temiz olmasıdır. Bu durumda dibi hazırlayarak devam ederken, kullanılan ürün% 25 oranında su ile seyreltilmelidir.

Genel olarak her metrekarede yaklaşık yüz gram ürün kullanılır. Astarın hazırlanmasından sonra, gerekirse zımparalama ve astar boya ile de, ilk kat uygulanır, bir fırça ile gerçekleştirilir ve alt tabaka tamamen kuruduğunda, fırça darbelerinin yaklaşık on santimetre kadar damıtılması sağlanır. Duvarı kapladıktan sonra, spatula ile pürüzsüz hale getirmelisiniz. Daha sonra, boş kalan boşluklarda bile harç uygulayarak devam etmeli ve sonra bu eli spatula ile de düzeltmelisiniz. Bu noktada, ağdama geçiyoruz.


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta