İtalyan Boya anti bakteriyel kokusuz bir boya çeşididir. İtalyan boya cadora su bazlı doğal malzemelerden yapılmıştır. İtalyan dekoratif boyaları iç ve dış cephe için kullanan Ferah Mekan Dekor venedik sıva, yani italyan boya olarak bilinen uygulama hakkında tecrübeli ve uzman bir ekibe sahiptir. İtalyan boya, venedik sıva evlerinizi iş yerlerinizi, eğlence merkezlerini her türlü mekanı güzelleştiren şık ve modern görünmesini sağlayan kendine has bir yapısı olan bir boyama uygulamasıdır. İstanbulda italyan boya malzemeleri, venedik sıva uygulamaları, dekoratif iyalyan boya modelleri ( Stucco Veneziano, Travertino, Artego 7, Marko Polo, Cadora, Klondaike, Meteore 8, Riflessi ) konusunda uzman ekibimiz ve m2 ye uygun fiyat uygulamalarımızla sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Venedik sıvalı duvarlarla yaşamak, bir sanat galerisinde yaşamak gibidir. Antik çağlardan beri duvarları süslemek için kullanılmış olan Venedik sıva ( İtalyan boya ) malzeme, 90'ların dekorasyon hareketi ile ilk geri dönüşünü yaptı. Alçı seven tasarımcıların popülaritesi sayesinde, Venedik alçı, stil sahibi evlerde giderek daha fazla kullanılıyor. Bir çok tasarımcı venedik sıva kullanmayı çok sevmeye başladı. Bu sayede İtalyan boya yükselen bir trend yakaladı. Sizlerde evlerinizin odalarında dekoratif İtalyan boyalarla harikalar yaratmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Peki Venedik Sıva Nedir?

Venedik sıvası, suyla birleştirilmiş ateşli kireçtaşından yapılan macun anlamına gelen genel bir terimdir. Daha sonra kireç sıvası yapmak için karıştırılır. Yani Venedik sıva ve kireç sıva aynı şeydir. Ve bu kireç sıva duvarlara uygulandığında ve havadaki karbondioksite maruz kaldığında, karışım tekrar kireçtaşına dönüşür. Böylece kireç taşı olarak başlar ve kireç taşı olarak biter - gerçekten büyülü! Ve atalarımız Yunanistan ve Mısır'da kullanılan şeylerle aynı. İnanılmaz bir şekilde, hem fiziksel hem de estetik olarak zamanın testine katlandı.


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta