italyan boya, venedik sıva : İstanbul Pendik ilçesinde uzman ekibimiz ve profesyonel işçilikle iç ve dış cephe italyan boya çalışmalarımız devam etmektedir. dekoratif italyan boya modelleri ile işyerleri restoranlar, eğlence merkezleri, konutlar, ve hertürlü kapalı ve açık mekanlar daha şık ve modern bir yapıya dönüşmektedir. İtalyan boya suya dayanıklı ve sağlık bir yapıya sahiptir. İtalyan boya, venedik sıva, Riflessi, Meteore 8, Klondaike, Cadora, Marko Polo, Artego 7, Travertino, Stucco Veneziano gibi boya seçenekleri sayesinde eşsiz tasarımlar elde etmeniz mümkündür.

Venedik sıva ya da italyan boyayı diğer boyalardan ayıran şey, karışık agregaların olmamasıdır. Örneğin Tadelakt ve Marmorino, mermer, granit veya cam gibi agregaları içerir. Görünüşte Venedik'e benzerler, fakat bu agregalar genel görünüme bir kalınlık ve altta yatan ince bir doku ekler.

Doğal ışık ve kireç sıvısının etkileşimi canlandırıcıdır. Eşzamanlı olarak sıva içinden yayılan sıcak bir ışık ve üzerinde asılı bir ışık titreşimi varmış gibi görünür. Etki, uzayda hafiflik ve durgunluk hissidir. Minimalist bir estetikle çok güzel eşleşen bu nitelikler. Alçı, her ikisi de ayrıştırılmış bir alanı ısıtır ve odağın temelini artırır.

Kireç sıva zehirli değildir ve sıfır VOC verir. Sıhhi bir bakış açısından, aynı zamanda hava geçirir, nem, substrattan kaçmasına izin verir ve doğal olarak küf ve küf dayanıklıdır. En büyük dezavantajı, boyadan daha maliyetli olmasıdır. 


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta