Ümraniye italyan boya uygulaması, italyan boya, venedik sıva deekoratif italyan boya uygulamalarımız istanbulun tüm ilçeleri ve Ümraniye de sürmektedir. İtalyan boya sağlıklı, su bazlı ve bakteri barındırmayan dekoratif bir boya çeşididir. Neme ve kirlenmeye karşı uzun yıllar dayanıklıdırdır. Diğer boyaların aksine italyan boya yani vededik sıva da sınırsız renk ve desen çeşidi vardır. İtalyan boya modellerinden olan stucco, marmarino, travertino, marco polo ve diğer tüm modelleri firmamız tarafından uygun fiyat, uzman personel ve kaliteli işçilikle uygulanmaktadır.

İtalyan boya ilk adım olan maskeleme bandı uygulamak şekilde, duvarın çevresinde boya spatula ile dekore edilecek duvarlar değil toprağa yanında ve kenarlardan dışarı çıkmayın alt adımları ve aletlerle

Sonra alt katmanı hazırlamak ve pürüzleri gidermek için hafif bir zımpara kağıdı ile dikkatlice duvarın pürüzleri temizlenir.

Bundan sonra, spatula resminin tabanına boya hazırlamak, onu duvara düzgün bir şekilde rulo veya fırça ile uygulamak önemlidir. Bu aynı zamanda ikinci kat boyayı spatula ile daha iyi yapışmasını sağlayacaktır.

Bu üç adımı dikkatle gerçekleştirmek önemlidir. Spatula etkisi ile İtalyan boya son kısmını almaya hazırdır. Venedik sıvanın bu aşamasında ne çok yumuşak ne de çok sert olmalı: macun tipi boyanın yoğunluğu dikkat etmek gerekir. Mümkün olan en iyi şekilde uygun araçla, duvarda, şekillendirme işlemini gerçekleştirmek gerekir. Eğer Venedik sıva çok kuru olursa düşer.

Bu yüzden boyanın kalitesi kadar işi yapacak ustanın da tecrübesi çok önemlidir. Ferah mekan dekor sizlere yılların deneyimini ve modern ve şık alanlar sunar.


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta