Bahçelievler italyan boya modelleri : italyan boya renkleri, italyan boya m2 fiyatları, italyan boya malzemeleri, italyan boya modelleri (stucco, travertino, marmarino, marco polo, veneziano, cadora ) konusunda İstanbul Bahçelievler ilçesinde hizmetlerimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir. İtalyan boya, venedik sıva, dekoratif boya isimleri ile bilinen italyan boyanın bir çok avantajı bulunmaktadır. Ancak bu iş için bir uzmanından yardım almak şarttr. Peki neden italyan boya yaptırmalıyım.

İtalyan boyanın en önemli avantajları:

İtalyan Boya; Tarihte en güzel Venedikli villaların bazılarında 1500 yılında venedik sıva, duvar dekorasyonu teknikleri arasında en ucuz, muhtemelen en çok taleplerden biridir.

Nedeni anlamak kolaydır. Birçok nedeni olsa da işte bu nedenlerden temel olanları;

Çevreye uyumlu : Venedik sıva, İtalyan boya, söndürülmüş kireç ve doğal pigmentler (şu anda kısmen sentetik oksitlerle ikame edilmiş) gibi doğal kaynaklı malzemeler kullanılarak yapılır. Bu yüzden tarihi duvarların rehabilitasyonu için sıklıkla kullanılır. Doğal olarak, aynı anti-küf etkisini garanti etmek için antibakteriyel ürünlerle birlikte piyasada bulunan Venedik akrilik macun boyaları da bulunmaktadır.

Neme dayanıklı : İtalyan boya son derece neme karşı dayanıklı ancak nefes alabilen bir son görünüm mü arıyorsunuz? Venedik sıva doğru seçimdir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, lagün gibi aşırı nemli iklimlerde doğar.

Özelleştirilebilir: Venedik sıva, dekoratif boya, benzersiz bir sonuç ile el işi. Birçok renk arasından seçim yapmanıza olanak tanır ve tüm duvarları süslemek veya sıva ile kaplanmış panellere yerleştirilecek dekoratif bir eleman olarak kullanılabilir.

Dayanıklı: kireç bazlı sıvalar rötuş yapılmasına gerek kalmadan on yıllarca dayanır.

Cilalı, mat veya saten : orijinalVenedik sıva yani İtalyan boya opaktır, ancak özel cilalarla korunmak için bir makine parlatma ile cilalanabilir.


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta