Riflessi, Meteore 8, Klondaike, Cadora, Marko Polo, Artego 7, Travertino, Stucco Veneziano, İtalyan boya - Venedik sıva diğer adıyla dekoratif boya olarak bilinen bu boya çeşitleri ve İtalyan boya malzemeleri kullanılarak, sayısız desen ve görüntüde İtalyan boya modelleri elde etmek mümkündür. Bu güne kadar İstanbul ve ilçelerinde yapmış olduğumuz İtalyan boya modellerini sizlere uygun fiyatla sunmanın gururunu yaşıyoruz.

İtalyan Boya Doğal Duvar Düzgün ve yumuşak bir duvar, 169 renkte doğal olarak boyanır ve gölgelendirilir. Tek kat olarak uygulanır, spatula ile pürüzsüzleştirilir ve neredeyse kuru, eldivenimizle cilalanır.

İtalyan Boya İle İçgüdünüzü takip edin

Kireç, farklı boyutlardaki mermer tozları ve doğal minerallerden oluşan bir kaplamadır. Uygulaması kolay, mükemmel bir doldurma gücüne sahiptir ve küf ve bakteri saldırısına karşı doğal bir dirence sahiptir. Bir yandan uygulanır.

Venedik Sıva Spatula Stuhhi

Spatula Stuhhi, kireç ve mermer tozlarından yapılmış tamamen ekolojik, parlak ve pürüzsüz bir kaplamadır. 3 adımda uygulanır.

Dekoratif Boya Spirito Libero

Basit ve temiz bir duvar oluşturan, ancak estetik ve incelikle dolu bir tasarım sıvadır. 2 adımda uygulanır.

İtalyan Boya İpek Teller

Gerçekten rafine lezzetler için sofistike pürüzsüz ve düz olmayan bir duvar. Zamanla yumuşayan ve doğal ve hoş bir saten kaplamaya sahip bir taş. 169 renkte mevcut

Venedik Sıva Gioia

Gioia, 169 tonluk bir sedef ürünüdür. İnci gümüş annenin pullarından oluşan, duvarlarınızı yanar döner yansımaları ile aydınlatın.

Dekoratif İtalyan Boya Oro

Oro 107 tonda bulunan sedefli bir üründür. Sedefli altın altından oluşan pullar, duvarlarınızı yanardöner altın yansımaları ile ısıtır.

İtalyan Boya Whitepaint

Beyaz Boya, 169 tonda mevcut yanardöner bir üründür. Beyaz-gümüş sedefli pullardan oluşan duvarlarınızı yansımaları ile aydınlatın.

Venedik Sıva Hayallerin Evi

Suya dayanan, zamanla doğal olarak yaşlanmış bir duvarın etkisini elde etmeyi sağlayan dekoratif bir tablo.

Venedik Sıva Neve

Neve, Venedik duvarlarını 169 renkte duvarlarınıza taşıyor. Renkli mikroküreler, piramit şeklindeki alüminyum gümüş pulları ile akrilik bir boyadır.

İtalyan Boya Samanyolu

Samanyolu, çevrenizin ışığını yıldızlı bir gökyüzünde yansıtır ve 169 renkte mevcuttur. Beyaz mikroküreler, reçineler ve piramidal metal parçaları ile eklenmiş bir akrilik boyadır.

Dekoratif Boya Minimal

Minimal, temel olmayan şeylerden kaçmanızı sağlayan yaşam tarzıdır. 169 renge sahip, sedefli sedefli dolgu maddeleri ve seçilmiş kuvarsları ile iç mekanda su bazlı bir boyadır.

İtalyan Boya İle Kendi Evreninizi Oluşturun

Karanlıkta odanızın tavanı milyonlarca yıldızla parlayacak. Evren yaratın, bir fırça gibi uzar, gün boyunca ışık dolu olur ve akşamları, gece ve rüyalarınızın bir dünyasında size eşlik eden çocuklarınızı aydınlatacaktır.

İtalyan Boya İle Aurora Boreale Efekti Oluşturun

Bu ürün aldığı ışığı çevreleyen ve tamamen karanlıkta yayan şeffaf bir reçine. Tamamen şeffaf ürün, arka plan rengini değiştirmeden tutar.


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta