Adana ilimizde elite İstinto venedik sıva yani italyan boya tekniği ile yapmış olduğumuz çalışmalarımızla sanatsal ve mükemmel sonuçlar elde ettik. Elde ettiğimiz sonuçlarla müşterilerimizin hayran bakışları ve memnuniyetleri bizi mutlu oldukça mutlu etti.

Istinto, çukur, sürüklenen ve traverten gibi tüm dokulu yüzeyler için kullanılabilir ve ayrıca metalik yıkama ve mumlarla daha da güçlendirilebilir.

İstinto, İtalyan boya, çeşitli boyutlarda mermer tozu ve doğal minerallerden yapılmış bir duvar kaplamasıdır. 169 renkte pürüzsüz ya da kaba dokular yaratır ve duvarlardaki ufak kusurları (çizikler, oyuklar ve alçı levha derzlerinde ) karşılayabilen tek Venedik sıvadır.

Ticari işlerin tipik bir uygulama hızına ihtiyaç duyması idealdir. Cilalı taş, mermer, yaşlı taş, metal, endüstriyel beton, Traverten, oyulmuş taş, bölünmüş taş, aşınmış taş, paslı teneke, Bambu, Japon Zen taşı ve daha pek çok şey dahil olmak üzere çok çeşitli yüzeyler elde edilebilir. mermer "şimdiye kadar en şık ve en çok yönlü Venedik Alçısıdır. Duvarlarında harikalar yaratmak istiyenler için mükemmel bir tercihtir.


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta